Uśmiechnij się...
Zadbaj o zdrowie w Nowym Roku!

Nowoczesna diagnostyka 3D i leczenie stomatologiczne to nie tylko troska o estetykę uśmiechu, ale przede wszystkim profilaktyka poprawiająca samopoczucie i stan zdrowia ogólnego.

Początek Nowego Roku to doskonała okazja, by zadbać o siebie i o swoje zdrowie. Specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich przygotowaliśmy kilka prezentów!

Stan zębów a zdrowie

Coraz częściej uświadamiamy sobie, jak wiele dolegliwości może wynikać z chorób zlokalizowanych w jamie ustnej. Bóle głowy, stawów, kręgosłupa czy chociażby problemy z trawieniem, mogą być efektem nieleczonych zębów! Już nawet jeden zrotowany ząb lub brak jednego zęba może wpływać na nasz nastrój...

Twój uśmiech
ma znaczenie

Leczenie stomatologiczne poparte precyzyjną diagnostyką pozwala zadbać nie tylko o piękny uśmiech. Usunięcie stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej, uzupełnienie brakujących zębów czy też korekta wad zgryzu może mieć realny wpływ na zdrowie. Dzięki temu można zapobiec chorobom pozornie niezwiązanym z uzębieniem, m.in. chorobom serca, oczu, stawów, nerek, a nawet alergii.

Noworoczne Prezenty ...
dla Ciebie i Twoich bliskich

Dokonaj rezerwacji wizyt w klinice do 28.02.2018 roku. Podczas wizyty w klinice odbierz specjalną niespodziankę - płyn do płukania jamy ustnej oraz pastę do zębów wg receptury Doktora Borczyka!

Zarezerwuj wizytę

32 203 74 25

Rabat 50%

2 zabiegi higieny jamy ustnej

Dwa kompleksowe zabiegi higieny jamy ustnej połączone z precyzyjną laserową diagnostyką próchnicy. Przyjdź do nas z najbliższą osobą, a 2 zabiegi wykonamy u Was w cenie jednego.

Bezpłatna

diagnostyka 3D

Analiza skanerem dla 2 osób

Skaner 3D pozwala precyzyjnie zaplanować leczenie i w kilka chwil zobrazować jego efekty na monitorze.

Voucher

na 2 zabiegi medycyny estetycznej

Rabat 50% możesz wykorzystać osobiście na dwa zabiegi w gabinecie Medycyny Estetycznej Borczyk. Możesz także podzielić się prezentem proponując 50% oszczędności bliskiej Ci osobie.

Odbierz swoje prezenty
dla Ciebie i Twoich bliskich

W celu skorzystania z promocyjnych pakietów noworocznych prosimy o telefoniczną rezerwację wizyt do 28.02.2018 roku. Vouchery na higienę, analizę skanerem 3D oraz na zabiegi medycyny estetycznej ważne są do końca kwietnia 2018.

Zarezerwuj wizytę

32 203 74 25

Zgłoś się na wizytę w ustalonym terminie i odbierz specjalną niespodziankę - płyn do płukania jamy ustnej oraz pastę do zębów wg receptury Doktora Borczyka!

Sprawdź co warto wiedziećPierwsza wizyta?