Opinie pacjentów

1Serdecznie dziękuję całemu zespołowi dr Borczyka za wyjątkową opiekę, serdeczność i wyjątkowy profesjonalizm. Z całą pewnością każda wydana złotówka jest lepiej wydana niż lokata w najlepszym banku – piękny uśmiech jest nie do przecenienia. JAN N.

2Dziękujemy zespołowi medycznemu Kliniki Implantologii dra Romana Borczyka za kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym światowym poziomie oraz za przyjazne i miłe podejście do pacjenta. Z najlepszymi życzeniami. MAGDALENA I ANDREAS S.

3Bardzo serdecznie dziękuję zespołowi Kliniki Implantologii i Stomatologii Estetycznej za absolutną fachowość, fantastyczną opiekę, poczucie bezpieczeństwa, niezwykle przyjazną człowiekowi/pacjentowi atmosferę i piękne rezultaty wizyt. Z życzeniami wszelkiej pomyślności. EWA K.

4Składam serdecznie podziękowania za profesjonalizm w dziedzinie stomatologii oraz miłą obsługę Panu dr Ogniewskiemu wraz z zespołem. Życzę dużo sukcesów i powodzenia w pracy i w życiu osobistym. JANINA G.

5Profesjonalne podejście, zrozumienie potrzeb i wymagań pacjenta, pełna informacja dot. Leczenia. Jakość świadczenia usług na najwyższym poziomie. Uznanie dla ortodonty, który z łatwością poradził sobie z dużą wadą zgryzu, w czym inna klinika nie dawała rady.

6Bardzo dziękuję za nowe zęby, które są bardzo ładne, mocne. Jestem bardzo zadowolona, wręcz szczęśliwa. Dziękuję całemu zespołowi. CZESŁAWA W.

7Bardzo serdecznie dziękuję całemu zespołowi kliniki Pana dra Borczyka za pomoc i genialną opiekę stomatologiczną. Jestem pacjentką Pana dra Borczyka już od bardzo wielu lat – nie ma chyba bardziej niż ja wystraszonego pacjenta, który boi się bólu związanego z leczeniem zębów – ale tutaj zawsze przychodzę bez strachu i nawet z przyjemnością. To wszystko dzięki bardzo miłej, ciepłej atmosferze i bardzo profesjonalnej pracy Pana dr Borczyka, Pana dr Ogniewskiego, Pani Asi i wszystkich asystentek i recepcjonistek. Serdeczne dzięki wszystkim i buziaki. ELŻBIETA B.

8Dziękuję serdecznie całemu zespołowi za profesjonalną, miłą obsługę. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów w klinice. Miła atmosfera i troska o samopoczucie pacjenta jest u Was na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję i życzę powodzenia. Do zobaczenia.

9Składam serdeczne podziękowanie zespołowi implantologii i stomatologii za fachową obsługę i niezwykle przyjazną atmosferę. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych zabiegów. A to wszystko dzięki dr Borczykowi i dr Ogniewskiemu i ich asystentkom. Życzę dalszych sukcesów. KRYSTYNA J.

10Pięknie dziękuję całemu personelowi a szczególnie dr Romanowi Borczykowi, dr Piotrowi Ogniewskiemu, Pani Patrycji za profesjonalizm, uśmiech i życzliwą atmosferę. Życzę zawsze wszystkiego najlepszego – uśmiechniętego. AGNIESZKA B.

11Dr Borczykowi oraz wspaniałemu zespołowi medycznemu Kliniki składam serdeczne podziękowania za kreatywność i profesjonalizm oraz życzę wszystkiego naj… w dalszej pracy. HALINA C.

12Serdeczne podziękowania dla Pana dr Piotra Ogniewskiego z zespołem, szczególnie P. Patrycji za opiekę i dbałość o mój uśmiech, z życzeniami wielu sukcesów składa HALINA C.

13Szanownemu Panu dr Piotrowi Ogniewskiemu wraz z jego zespołem serdeczne podziękowania za wytrwałość, solidne, rzeczowe i profesjonalne podejściedo wykonywanej pracy w szczególności z takim jak ja pacjentem. Nie sposób nie nadmienić bardzo miłej atmosfery panującej wśród zespołu co pozwalało niejednokrotnie „przeżyć” trudne chwile. Życząc wszystkiego dobrego, wszelkiej pomyślności, dziękując za wszystko EDWARD G.

Sprawdź co warto wiedziećPierwsza wizyta?