Gabinety

Nasza klinika posiada 11 specjalistycznie urządzonych gabinetów oraz pracownię RTG. W klinice zapewniamy kompleksowe leczenie z zakresu: implantologii, chirurgii, endodoncji, periodontologii, protetyki, stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej i higieny. Gabinety wyposażone są w odpowiednio dobrany sprzęt do danej dziedziny stomatologii.

Pragniemy zapewnić Państwu pełen komfort podczas wizyty w naszej klinice. Dlatego wszystkie gabinety są klimatyzowane, a podczas zabiegu i oczekiwania na niego towarzyszyć będzie Państwu subtelna muzyka relaksacyjna oraz fotografie najpiękniejszych miejsc na świecie, czy też duże akwarium wypełnione egzotycznymi rybami i roślinami. Wszystko to pozwala zrelaksować się przed zabiegiem oraz w jego trakcie. Pacjenci skorzystać mogą z Internetu dostępnego w poczekalni lub automatu ze świeżo mieloną kawą.

Nasza poczekalnia

Poczekalnia 1

Z myślą o naszych najmłodszych Pacjentach odpowiednio wyposażyliśmy specjalnie dla nich urządzone gabinety. W oczekiwaniu na wizytę maluchy mogą się bawić w pokoju zabaw mieszczącym się na pierwszym piętrze budynku. Szczególną opieką otaczamy najmłodszych pacjentów, którzy z pewnością poczują się pewniej mogąc podczas zabiegu oglądać przygody swoich ulubionych bohaterów, co umożliwiają nowoczesne plazmowe monitory.

Chcąc zapewnić Pacjentom możliwość swobodnej rozmowy z lekarzem, udostępniamy im specjalny pokój konsultacyjny.

Nasze gabinety

Sprawdź co warto wiedziećPierwsza wizyta?