Pierwsza wizyta

pierwsza-wizyta

ETAP 1 – W oczekiwaniu na konsultację
Dzień przed terminem konsultacji zadzwonimy do Państwa w celu przypomnienia i potwierdzenia terminu nadchodzącej wizyty.

Przed pierwszą konsultacją prosimy o wypełnienie ankiety medycznej, na podstawie której założymy kartę pacjenta. Ankietę można wypełnić na miejscu w Klinice lub pobrać i wypełnić samodzielnie w domu:

  • Jeśli nie wypełniają Państwo ankiety medycznej w domu, prosimy o stawienie się 15 minut wcześniej niż zaplanowana wizyta.
  • Bardzo prosimy o zabranie na pierwszą wizytę dokumentu tożsamości z numerem PESEL. Rodziców prosimy o przygotowanie również dokumentów z numerem PESEL Dzieci.
  • Do pobrania: ankietę medyczną można wydrukować, wypełnić i przesłać skan/zdjęcie na adres recepcja@borczyk.pl lub oddać w recepcji przed wizytą.

Dzięki temu szybko i bezpiecznie przeprowadzony zostanie proces rejestracji


Dla dorosłych Dla dzieci Wypełniana w Klinice: prosimy o stawienie się na pierwszą wizytę 15 minut wcześniej
Wypełniana w domu: ankietę można pobrać przed wizytą, wydrukować, wypełnić i przesłać skan na adres recepcja@borczyk.pl lub oddać w recepcji przed wizytą.
ETAP 2 – Witamy w naszej Klinice

Przed Kliniką znajduje się bezpłatny, monitorowany parking dla Pacjentów.

Przychodząc na pierwszą konsultację zapraszamy do recepcji, gdzie nasz personel chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz wskaże miejsce w poczekalni.

W komfortowej poczekalni można napić się zimnych lub ciepłych napoi, poczytać aktualną prasę lub skorzystać z darmowego WiFi. Dla najmłodszych Pacjentów przygotowany jest kącik zabaw.

W razie potrzeby przed konsultacją w Klinice można skorzystać z darmowych jednorazowych past i szczoteczek do zębów.

ETAP 3 – Zapraszamy do gabinetu

Na wstępie wizyty asystentka stomatologiczna zbiera informacje na temat Państwa oczekiwań lub problemów oraz w razie potrzeby wykonuje wstępną diagnostykę. Jeśli posiadają Państwo aktualną dokumentację medyczną, prosimy zabrać ją ze sobą. Jeśli nie, pełną diagnostykę można wykonać już na miejscu w Klinice.

Lekarz dysponując nowoczesnym sprzętem oraz wiedzą, kompleksowo diagnozuje stan Państwa uzębienia. Podczas konsultacji omawiane są alternatywne możliwości działania, a lekarz pomaga wybrać najlepszy plan leczenia dla każdego Pacjenta indywidualnie.

ETAP 4 – Indywidualny plan leczenia

Po wybraniu sposobu leczenia asystentka stomatologiczna przygotowuje i przedstawia indywidualnie dostosowany plan leczenia wraz z kosztorysem.

ETAP 5 – Dziękujemy i zapraszamy ponownie

Po konsultacji zapraszamy ponownie do recepcji, gdzie można umówić dogodny termin w celu rozpoczęcia leczenia. W naszej Klinice istnieje możliwość płatności gotówką, kartą płatniczą lub w ratach.

Cały personel naszej Kliniki dołoży starań, aby byli Państwo zadowoleni z diagnostyki, procesu leczenia i jego efektu. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Sprawdź co warto wiedziećPierwsza wizyta?