Pierwsza wizyta

pierwsza-wizyta

ETAP 1 – W oczekiwaniu na konsultację
Dzień przed terminem konsultacji zadzwonimy do Państwa w celu przypomnienia i potwierdzenia terminu nadchodzącej wizyty.

Przed pierwszą konsultacją prosimy o wypełnienie ankiety medycznej, na podstawie której założymy kartę pacjenta. Ankietę można wypełnić na miejscu w Klinice lub pobrać i wypełnić samodzielnie w domu:

  • Jeśli nie wypełniają Państwo ankiety medycznej w domu, prosimy o stawienie się 15 minut wcześniej niż zaplanowana wizyta.
  • Do pobrania: ankietę medyczną można wydrukować, wypełnić i przesłać skan/zdjęcie na adres recepcja@borczyk.pl lub oddać w recepcji przed wizytą.
Dla dorosłych Dla dzieci Wypełniana w Klinice: prosimy o stawienie się na pierwszą wizytę 15 minut wcześniej
Wypełniana w domu: ankietę można pobrać przed wizytą, wydrukować, wypełnić i przesłać skan na adres recepcja@borczyk.pl lub oddać w recepcji przed wizytą.
ETAP 2 – Witamy w naszej Klinice
Przed Kliniką znajduje się bezpłatny, monitorowany parking dla Pacjentów.

Przychodząc na pierwszą konsultację zapraszamy do recepcji, gdzie nasz personel chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz wskaże miejsce w poczekalni.

W komfortowej poczekalni można napić się zimnych lub ciepłych napoi, poczytać aktualną prasę lub skorzystać z darmowego WiFi. Dla najmłodszych Pacjentów przygotowany jest kącik zabaw.

W razie potrzeby przed konsultacją w Klinice można skorzystać z darmowych jednorazowych past i szczoteczek do zębów.

ETAP 3 – Zapraszamy do gabinetu
Na wstępie wizyty asystentka stomatologiczna zbiera informacje na temat Państwa oczekiwań,lub problemów oraz w,razie potrzeby wykonuje wstępną diagnostykę. Jeśli posiadają Państwo aktualną dokumentację medyczną, prosimy zabrać ją ze sobą. Jeśli nie, pełną diagnostykę można wykonać już na miejscu w Klinice.

Lekarz dysponując nowoczesnym sprzętem oraz wiedzą, kompleksowo diagnozuje stan Państwa uzębienia. Podczas konsultacji omawiane są alternatywne możliwości działania, a lekarz pomaga wybrać najlepszy plan leczenia dla każdego Pacjenta indywidualnie.

ETAP 4 – Indywidualny plan leczenia
Po wybraniu sposobu leczenia asystentka stomatologiczna przygotowuje i przedstawia indywidualnie dostosowany plan leczenia wraz z kosztorysem.
ETAP 5 – Dziękujemy i zapraszamy ponownie
Po konsultacji zapraszamy ponownie do recepcji, gdzie można umówić dogodny termin w celu rozpoczęcia leczenia. W naszej Klinice istnieje możliwość płatności gotówką, kartą płatniczą lub w ratach.
Cały personel naszej Kliniki dołoży starań, aby byli Państwo zadowoleni z diagnostyki, procesu leczenia i jego efektu. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Sprawdź co warto wiedziećPierwsza wizyta?