Aparaty Invisalign

Invisalign Invisalign to innowacyjna metoda leczenia wad zgryzu za pomocą przezroczystych, wymiennych alignerów (nakładek) dopasowanych do uzębienia konkretnego pacjenta. W porównaniu z tradycyjnym leczeniem ortodontycznym zapewnia większy komfort użytkowania przy zachowaniu doskonałej efektywności.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ INVISALIGN?

 

 • Precyzyjny, wirtualny plan leczenia.
  Już na pierwszej konsultacji w naszej klinice dowiesz się jaki aparat Invisalign jest dla Ciebie najlepszy i zobaczysz jak będzie wyglądał Twój uśmiech po zakończonym leczeniu. Dzięki skanerowi 3D i oprogramowaniu ClinCheck przeprowadzimy wirtualną symulację prostowania zębów. Na każdej kolejnej wizycie będziesz mógł śledzić efekty leczenia.
 • Dyskrecja i wygoda.
  Przezroczyste alignery są właściwie niewidoczne, a brak metalowych elementów oraz wykonanie na indywidualne zamówienie sprawia, że są naprawdę wygodne w noszeniu. Nikt nie musi wiedzieć, że jesteś w trakcie leczenia, nawet Ty sam możesz o tym zapomnieć!
 • Najwyższy komfort użytkowania.
  Nakładki możesz samodzielnie zdejmować i z powrotem zakładać – nie musisz zmieniać swoich nawyków żywieniowych, a higiena zębów jest tak samo prosta jak przed rozpoczęciem leczenia.
 • Błyskawiczne efekty.
  Każdy aligner wymieniamy co 2 tygodnie, przesuwając zęby milimetr po milimetrze we właściwe miejsca. Nakładki zaczną korygować zgryz od pierwszego dnia założenia, byś nawet już po kilku miesiącach mógł cieszyć się perfekcyjnym uśmiechem! Dołącz do 3 milionów zadowolonych pacjentów, którzy odkryli Invisalign!

CZY INVISALIGN JEST DLA MNIE?

invisalign dla młodzieżyMetoda Invisalign umożliwia leczenie wad zgryzu, począwszy od stłoczenia zębów, szpar między zębami, a skończywszy na zgryzie krzyżowym (gdy jeden lub więcej zębów górnych zachodzi na wewnętrzną powierzchnię zębów dolnych), głębokim (gdy zęby górne nachodzą zbyt mocno na dolne) i przodozgryzie (wynikającym ze zbyt słabego rozwoju szczęki, przerostu żuchwy lub z obu tych zjawisk jednocześnie).

Niezależnie od problemu, wynik leczenia jest zawsze jeden: prosty, idealny uśmiech! Sprawdź czy Invisalign jest dla Ciebie i odwiedź naszą klinikę już dzisiaj.

Invisalign dla młodzieży

Invisalign proces leczenia

Metoda leczenia wad zgryzu Invisalign Teen została opracowana we współpracy z młodzieżą, rodzicami i wysoko cenionymi ortodontami. Dzięki temu doskonale odpowiada potrzebom młodych, aktywnych ludzi. Aparaty są niewidoczne, wygodne i zdejmowalne.

Alignery Invisalign Teen są wykonane w tej samej technologii co Inivisalign, jednak posiadają kilka dodatkowych właściwości takich jak:

 • kolorowe wskaźniki zużycia łuku, co zapewnia większą kontrolę,
 • specjalną budowę, która równoważy wyrzynanie się kłów, drugich zębów przedtrzonowych i trzonowych,
 • 6 dodatkowych łuków na wypadek zgubienia podstawowych alignerów.

Zatroszcz się o piękny uśmiech swojej Pociechy w sposób najlepszy z możliwych. Wybierzcie Invisalign.

Aparaty retencyjne Vivera

Aparaty retencyjne Vivera stosowane są po zakończonym leczeniu ortodontycznym w celu zachowania perfekcyjnego uśmiechu na jak najdłużej. Zapobiegają niekontrolowanemu przesuwaniu się zębów. Są wykonane w tej samej nowoczesnej technologii co nakładki Invisalign, toteż są równie wygodne, niewidoczne i skuteczne. W trosce o swój uśmiech, zapytaj o nie przy kolejnej wizycie.

Aparaty retencyjne Vivera

 

Sprawdź co warto wiedziećPierwsza wizyta?