Co nas wyróżnia?

Precyzja i minimalna inwazyjność leczenia

Nikt nie lubi dużych zabiegów chirurgicznych… Każdy Pacjent chciałby, by lekarz dysponował czarodziejską różdżką, która w szybki i bezbolesny sposób rozwiąże wszystkie problemy. Czy taka różdżka istnieje?

Zastosowanie nowoczesnych metod leczenia implantologicznego z wykorzystaniem m.in. tomografii 3D, mikroskopu neurochirurgicznego, lasera Erb:YAG i specjalnej kątnicy z dodatkowym światłem pozwala zminimalizować inwazyjność procedury. Dzięki czemu już następnego dnia po zabiegu Pacjenci mogą bez przeszkód wrócić do codziennych zajęć.

Tomografia komputerowa 3D

Szczegółowe planowanie zabiegu, bezpieczeństwo i przewidywalne efekty leczenia implantologicznego.

Komputerowe planowanie

W niektórych przypadkach przed zabiegiem implantacji dodatkowo wykonywana jest specjalna szyna nawigacyjna, która umożliwia precyzyjne wszczepienie implantów w miejsce określone na podstawie tomografii 3D.

Obecność przy zabiegach 2 asystentek, a przy trudniejszych procedurach 2 lekarzy

Sprawny i szybki zabieg, podwójna kontrola, bezpieczeństwo, skrócenie czasu implantacji nawet do 4 minut.

Laser Erb:YAG do wyznaczania toru implantu

Zastąpienie wiertła laserem zwiększa precyzję założenia implantu.

Użycie mikroskopu neurochirurgicznego

Duża głębia ostrości i potężne światło ksenonowe umożliwiają precyzyjną kontrolę łoża implantu. Zwiększa to bezpieczeństwo implantacji.

Kątnica z dodatkowym światłem

Pozwala precyzyjnie wprowadzić implant.

Nanocząstki srebra i złota

Zabezpieczają implant przed bakteriami wszechobecnymi w jamie ustnej minimalizując ryzyko pojawienia się infekcji. Zwiększają szansę na integrację implantu.

Kontrolne cyfrowe zdjęcia RTG

Precyzja i bezpieczeństwo zabiegów.

Odsłanianie implantu laserem Erb:YAG

Procedura precyzyjna i delikatna, zapewnia lepsze gojenie tkanek niż przy standardowych metodach.

Komputerowy skan 3D zamiast wycisków

Większa precyzja i trwałość odbudowy protetycznej, szybszy proces odbudowy. Minimalizacja ryzyka błędu wpisanego w ludzką naturę.

Laser biostymulacyjny i pole magnetyczne

Zmniejsza ból i obrzęk po zabiegu, zapewnia lepsze i szybsze gojenie tkanek.

Możliwość przeprowadzenia zabiegu w narkozie

Pełen komfort leczenia implantologicznego.

Konsylia lekarskie

Kompleksowość leczenia, bezpieczeństwo, komfort i oszczędność czasu.

Gwarancja na leczenie

Leczenie implantologiczne objęte jest dożywotnią gwarancją (z wyjątkiem metody All-on-4 gdzie gwarancja jest 5-letnia). Na uzupełnienia protetyczne na implantach udzielamy gwarancji 5-letniej.

Obecność technika dentystycznego w gabinecie protetycznym

Obecność technika dentystycznego w gabinecie podczas wykonywania odbudowy protetycznej na implantach pozwala uzyskać doskonałe efekty estetyczne i w miarę możliwości wprowadzić na miejscu ewentualne korekty.

Współpraca z renomowanymi laboratoriami

W celu zagwarantowania naszym Pacjentom doskonałych efektów estetycznych współpracujemy z renomowanymi laboratoriami protetycznymi w Polsce oraz z włoskim Mistrzem Giancarlo Barducci’m. W jego laboratorium w Anconie powstają prawdziwe dzieła sztuki, nie do odróżnienia od naturalnych zębów.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje implant zębowy? Obejrzyj film.

Dlaczego warto wybrać klinikę Borczyk.pl?

Posiadamy 25-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów implantacji. Pierwszy zabieg wykonaliśmy w 1993 roku. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom nie tylko skutecznego leczenia, lecz także pełnego komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego jesteśmy nastawieni na rozwój w kierunku zabiegów jak najmniej inwazyjnych. Na ich wykonywane pozwala wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i metod implantacji, m.in. mikroskopów operacyjnych umożliwiających powiększenie optyczne, oraz trójwymiarowej wizualizacji za pomocą tomografii komputerowej.

Na podstawie tomografii procedury leczenia są szczegółowo planowane, co przyspiesza pracę lekarza i wpływa pozytywnie na proces gojenia. Duże powiększenie pozwala na szybkie wszczepienie implantu (około 15 minut) i zapobiega konieczności wykonywania rozległych nacięć tkanek.

Silne znieczulenia miejscowe skutecznie eliminują ból podczas wszczepiania implantów. U wrażliwych Pacjentów istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu w narkozie. Po zabiegach pacjenci mają możliwość korzystania z pola magnetycznego oraz naświetlania laserem biostymulującym. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik mogą Państwo liczyć na bezpieczne i komfortowe zabiegi implantologiczne oraz w pełni satysfakcjonujące, przewidywalne efekty leczenia. Trwałość leczenia oraz udzielana gwarancja w efekcie pozwala zaoszczędzić Pacjentom czas i pieniądze.

W naszej Klinice podstawą jest praca zespołowa. Pacjent podejmujący leczenie trafia pod opiekę kilku lekarzy wąsko wyspecjalizowanych w danych dziedzinach stomatologii i komunikujących się między sobą podczas konsyliów lekarskich. Wiedza praktyczna i doświadczenie zdobywane w ośrodkach na całym świecie pozwala na skuteczne wprowadzenie najbezpieczniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie metod leczenia.

Leczenie implantologiczne (wszczepienie implantów) w naszej klinice przeprowadzane jest przez lek. dent. Krzysztofa Maćkowiaka.

Sprawdź co warto wiedziećPierwsza wizyta?