Znieczulenie komputerowe

Od wielu lat pokutuje przeświadczenie, że wizyta u dentysty to przykra konieczność. Obecnie w stomatologii zmieniło się bardzo dużo, m.in. stosowane metody leczenia, sprzęt, a także rodzaje znieczuleń.

W naszej klinice leczenie wykonywane jest standardowo w silnym znieczuleniu miejscowym, które skutecznie eliminuje ból podczas zabiegu. Znieczulenie stosowane jest każdorazowo, nawet przy leczeniu niewielkich ubytków próchnicowych lub, jeśli takie jest życzenie pacjenta, podczas zabiegów higienizacyjnych (usuwanie kamienia i osadu).

Sam proces znieczulania pacjenta jest nieodczuwalny. Każde znieczulenie wykonujemy bowiem używając nowoczesnego systemu komputerowego, który dzięki precyzyjnej pracy mikroprocesora, kontroluje siłę podawania środka znieczulającego uzależniając ją od prężności tkanek. Ilość środka znieczulającego dozowana jest elektronicznie, dzięki czemu wykluczone zostaje zjawisko rozpierania tkanek, tak częste podczas tradycyjnie podawanego znieczulenia za pomocą strzykawki. System znieczulenia komputerowego to bardzo skuteczna, precyzyjna i bezpieczna metoda znieczulenia miejscowego.

Znieczulenie miejscowe podczas zabiegów jest w naszej klinice nieodpłatne.

znieczulenie komputerowe

Sprawdź co warto wiedziećPierwsza wizyta?