Diagnostyka i opieka

Zapewniamy naszym pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną.

Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzana jest wnikliwa analiza stanu uzębienia. W celach diagnostycznych korzystamy z nowoczesnego cyfrowego sprzętu RTG, tomografii komputerowej, mikroskopów, kamer wewnątrzustnych, skanera i laserów. Na tej podstawie lekarz ustala indywidualny plan leczenia pacjenta. Dzięki wykorzystaniu komputerowych metod diagnostycznych możliwe jest wykrycie najmniejszych zmian i zaplanowanie leczenia tak, by odbyło się w najmniej inwazyjny sposób.

Standardowo leczenie odbywa się w znieczuleniu miejscowym podawanym systemem komputerowym. U bardziej wrażliwych pacjentów istnieje możliwość zastosowania bezpiecznego środka uspokajającego w postaci gazu rozweselającego lub wykonania zabiegów w znieczuleniu ogólnym.

Po zabiegach pacjent zostaje zaopatrzony w niezbędne leki (przeciwbólowe lub antybiotyki) i okłady lodowe, a także otrzymuje komplet informacji o dalszym postępowaniu. Dodatkowo nasi pacjenci mają możliwość nieodpłatnego korzystania z pola magnetycznego o właściwościach przeciwbólowych i przeciwzapalnych oraz z naświetlania laserem biostymulującym, który przyspiesza regenerację tkanek.

Zobacz film na temat diagnostyki stomatologicznej.

 

Sprawdź co warto wiedziećPierwsza wizyta?