Asystentki i higienistki

Recepcja:

Paulina Bruź – Recepcja

Od 2009 roku w Klinice Doktora Broczyka pracuję jako recepcjonistka. Jestem odpowiedzialna za pierwszy kontakt z pacjentem.
Dbam o profesjonalną i życzliwą obsługę Pacjentów – pomagam w ustalaniu terminów kolejnych wizyt, wyjaśniam wszelkie wątpliwości, odpowiadam na pytania, a także chętnie poratuję pyszną kawą czy herbatą.
Moim priorytetem jest, aby pacjent był w stu procentach usatysfakcjonowany i w pełni komfortowo nastawiony do wizyty. Dążę do tego, aby pacjent w klinice czuł się jak w domu.

Agata Gawęda – Recepcja

W Klinice Doktora Borczyka pracuje od Lutego 2016 roku jako recepcjonistka.
Głównym moim celem jest dbanie o komfort Pacjenta i Jego satysfakcję.  W mojej pracy staram się w jak najbardziej profesjonalny sposób służyć Pacjentom. Dbam o życzliwą i miłą obsługę. Chętnie i z uśmiechem odpowiadam na wszelkie pytania dzieląc się zdobytą tutaj wiedzą i doświadczeniem.

Magda Gajowska – Recepcja

Pracę na stanowisku recepcjonistki w Klinice Doktora Borczyka rozpoczęłam w 2014 roku. Jest to praca, w której najbardziej cenię sobie kontakt z pacjentem. Koncentruję się na tworzeniu pozytywnych relacji z pacjentami. Dbam o to, żeby wizyty odbywały się w atmosferze przyjaźni i poczuciu bezpieczeństwa, a każdy pacjent czuł się w naszej Klinice komfortowo.
Jestem osobą empatyczną i wyrozumiałą, z pozytywnym nastawieniem do pracy, z którą inni chętnie współpracują. Swoje obowiązki wypełniam rzetelnie, z najwyższą starannością i zaangażowaniem, a uśmiech i zadowolenie pacjentów dają mi wiele satysfakcji. Moja bardzo dobra organizacja pracy pozwala mi doskonale zbilansować swoje obowiązki, do których, oprócz bezpośredniego kontaktu z pacjentami, należy również szereg spraw formalnych. Dokładność i skrupulatność pomagają mi w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji medycznych, rozliczeniach oraz wielu innych aspektach mojej pracy.
Swoją wiedzę poszerzam podczas codziennej pracy oraz poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Katarzyna Panter – Recepcja

Współprace z Kliniką Doktora Borczyka na stanowisku recepcjonistki rozpoczęłam w 2010 roku. Jestem osobą, która lubi kontakt z drugim człowiekiem, dlatego też chętnie podejmuję rozmowę z pacjentem gwarantując najwyższy standard obsługi. Lubię pomagać – dbam o to, aby Pacjent miał umówione wizyty w dogodnym dla niego terminie, udzielając przy tym wszystkich niezbędnych informacji. W mojej pracy często się uśmiecham i zarażam optymizmem ludzi, którzy mnie otaczają.

Sara Maroń – Recepcja

Ukończyłam studia na kierunku fizjoterapia oraz studia podyplomowe z odnowy biologicznej. Pracę w Klinice Doktora Borczyka na stanowisku recepcjonistki podjęłam w 2015 roku.
Cierpliwie słucham i dokładam wszelkich starań, aby realizować powierzone mi zadania. Moim priorytetem jest usatysfakcjonowany pacjent, który z przyjemnością wraca do naszej Kliniki, by podczas swojej kolejnej wizyty doświadczać miłej i komfortowej atmosfery.
Dodatkowo wykonuję zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej tj. masaż gorącymi kamieniami, który jest doskonałą formę relaksu dla zmęczonego ciała i umysłu. Jestem osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną, dbam również o szczegóły.
Prywatnie, doceniam każdą wolną chwilę i poszukuje nowych, interesujących doznań. Muzyka towarzyszy mi na co dzień.
Lubię wyzwania, więc chętnie podejmuje się każdego z nich. Preferuję aktywne formy wypoczynku, ale również odnajduje czas na relaks w postaci książki np. szwedzkiego kryminału czy dobrego kina.

Marta Młynarczyk – Recepcja

W Klinice Doktora Borczyka pracuję od grudnia 2016. Zajmuję stanowisko Concierge’a. Jestem prawym skrzydłowym recepcji.
Staram się dbać o jak najlepszą obsługę każdego Pacjenta i jego komfort psychiczny. Troszczę się o to, aby podczas pierwszej wizyty Pacjent czuł się bezpiecznie. Służę zawsze pomocą i z chęcią parze kawę, przy której można się zrelaksować.
Swój wolny czas wykorzystuje aktywnie. Jeżdżę na rowerze, ćwiczę jogę, biegam i zdobywam kolejne szczyty, również swoich możliwości 🙂

Katarzyna Opatowicz – Consierge

W Klinice Doktora Borczyka pracuję od grudnia 2017 roku. Zajmuję stanowisko concierge. Jestem wsparciem nie tylko recepcji ale przede wszystkim Pacjentów, zapewniam im komfort i udzielam wszelkich informacji. Pierwszorazowych Pacjentów traktuję ze szczególną troską, aby ich pierwsza wizyta przebiegała w jak najlepszej atmosferze. Lubię podróżować, poznawać nowych ludzi, uwielbiam spacery po górach. Jestem fanką kryminałów medycznych. Wolny czas spędzam z rodziną i przyjaciółmi.

Higienistki:

Joanna Gruszka – Higienistka

Z Kliniką Doktora Borczyka jestem związana już od 20 lat.
Dzięki uzyskaniu dyplomu wykwalifikowanej higienistki stomatologicznej mogłam podjąć pracę w tak prestiżowej Klinice. Pacjentów zawsze otaczam troskliwą opieką i dbam o to, aby każdy z nich czuł się jak najbardziej zrelaksowany na fotelu. Podczas profesjonalnego usuwania osadu i kamienia nazębnego trzeba być bardzo dokładnym – jako, że jestem osobą, która dba o szczegóły skupiam się na tym aby zawsze wykonać moją pracę jak najlepiej.
Ponadto pracuję jako recepcjonistka. Pomagam Pacjentom w ustalaniu harmonogramu leczenia oraz odpowiadam na wszystkie nurtujące pytania dotyczące leczenia. Dbam o to, żeby czas spędzony przez Pacjenta w klinice był w pełni przyjemny. Cechują mnie uśmiech i chęć niesienia pomocy.

Grażyna Antosiewicz – Higienistka

W Klinice Doktora Borczyka pracuję od 1995 roku. Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego im. prof. A. Cieszyńskiego w Zabrzu uzyskałam dyplom wykwalifikowanej higienistki stomatologicznej i rozpoczęłam pracę w gabinecie Doktora Romana Borczyka.
Na początku współpracy zostałam zatrudniona na stanowisku asystentki chirurgiczno-endodontycznej. Następnie byłam jednym z organizatorów ogólnopolskich kursów z zakresu chirurgii i endodoncji prowadzonych przez Doktora Borczyka. Podczas wykładów i warsztatów specjaliści pogłębiali swoją wiedzę teoretyczną, jak również poszerzali umiejętności praktyczne.
Obecnie pracuję na samodzielnym stanowisku higienistki stomatologicznej, na którym zajmuję się profesjonalnym usuwaniem kamienia i osadu nazębnego. Pełnię również rolę kierownika personelu średniego – asysty stomatologicznej.
W mojej pracy stawiam na precyzję, kompetencje i dokładność oraz życzliwe podejście do drugiego człowieka – wiem, że to wszystko składa się na dobro pacjenta.

Barbara Śmieja – Higienistka

Jestem dyplomowaną asystentką i higienistką stomatologiczną z 13- letnim stażem.Od początku mojej kariery zawodowej związana jestem z Kliniką doktora Borczyka. Przez 7 lat asystowałam przy konsultacjach i zabiegach realizowanych przez doktora Romana Borczyka,a od 6 lat pracuje jako higienistka stomatologiczna. W pracy bardzo cenię sobie zadowolenie oraz pozytywne reakcje pacjentów , które często widzę po zakończonym zabiegu higienizacji.Mam wtedy poczucie ,że pomogłam rozwiązać moim pacjentom ich problem, z którym do mnie przyszli. Kieruję się trzema zasadami… sumienność, dokładność oraz profesjonalizm. W wolnych chwilach uprawiam gimnastykę akrobatyczną. Chętnie podróżuję… a mój ulubiony kierunek to Włochy 🙂

Asystentki:

Patrycja Rzeminiuk – Asystentka

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną oraz technikiem dentystycznym, a także amatorką malarstwa. Dzięki czemu, w pracy, mogę łączyć swoje pasje artystyczne z zamiłowaniem do leczenia zębów. Z przyjemnością uczestniczę w tworzeniu” indywidualnych dzieł” dla naszych Pacjentów, jakimi są ich nowe uśmiechy.
Praca w Klinice Doktora Borczyka to dla mnie przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem. Wspólna radość, pasja i magia tworzenia pięknych uśmiechów. To czas, kiedy marzenia zamieniają się w działanie.
Dla mnie praca to każda łza szczęścia i wzruszenia, kiedy pacjent spogląda w lustro. To wzajemny szacunek, zaufanie oraz zrozumienie. Moje motto: „Rób to, co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu” 🙂

Monika Majewska – Asystentka

Jestem dyplomowaną asystentka i higienistką stomatologiczną. W Klinice Doktora Borczyka pracuję jako instrumentariuszka podczas zbiegów chirurgicznych i endodontycznych. W swojej pracy lubię dbałość o szczegóły i precyzję z jaką wykonywane są zabiegi. Przykładamy wszelkich starań, by nasi Pacjenci odczuwali komfort podczas nawet najdrobniejszych ingerencji.
Lubię, kiedy Pacjenci wracają do nas z uśmiechem na twarzy.

Kornelia Bielak – Asystentka

Satysfakcję w pracy sprawia mi ciągły kontakt z Pacjentem oraz możliwość pomocy każdemu z Nich. Zaangażowanie oraz odpowiedzialność to cechy, które są dla mnie pomocne w relacjach z Pacjentem oraz zespołem. Wspólnie realizujemy cel jakim jest satysfakcja naszych Pacjentów.

Monika Kornaś – Asystentka

Asystując przy zabiegach z zakresu chirurgii i endodoncji największą przyjemność sprawia mi kontakt z Pacjentem oraz jego zadowolenie z jakości przeprowadzonego zabiegu. Posiadanie przeze mnie takich cech jak empatia i zrozumienie pozwalają mi zwrócić szczególną uwagę na indywidualne potrzeby naszych Pacjentów aby podczas leczenia czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Aneta Płatek – Asystentka

Dyplomowana asystentka stomatologiczna od 2009 r. związana z Kliniką Doktora Borczyka. W Klinice asystuję przy zabiegach chirurgicznych oraz przy pracy z dziećmi.
Praca ta daje mi dużą satysfakcję w poznawaniu nowych ludzi jak i możliwości rozwoju, a także podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach. Dzięki temu, mogę bardziej świadomie, z jeszcze większą wiedzą i skutecznością, pomagać naszym pacjentom, zarówno tym dorosłym jak i tym najmniejszym.

Maja Orska Dekarz – Asystentka

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. W Klinice, z którą jestem związana od 2009 r., asystuje głównie przy leczeniu naszych najmłodszych pacjentów Dentolandii, a także przy leczeniu zachowawczym i ortodontycznym. W pracy najbardziej cenie sobie miłą atmosferę, dokładność oraz uśmiech zadowolonego pacjenta, do którego staram się zawsze podchodzić w sposób indywidualny, by poznać jego potrzeby i oczekiwania.

Aleksandra Grzelak – Asystentka

Jestem dyplomowaną asystentką Stomatologiczną. Kilka lat temu dołączyłam do Kliniki Doktora Borczyka ponieważ podzielam pasję z jaką pracują ludzie tworzący tą Klinikę. Jestem bardzo zaangażowana we wspólną wspólną pracę i pomoc w tworzeniu miejsca, w którym pacjent czuje się bezpieczny i szczęśliwy.
Praca w Klinice daje mi również możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.

Agnieszka Ratka – Asystentka

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną w Klinice Doktora Borczyka. Piastuję stanowisko asystentki ortodontycznej jak również spełniam się obsługując najmłodszych Pacjentów. W pracy stawiam przede wszystkim na profesjonalizm jak również dobrą atmosferę. Wraz ze swoimi koleżankami i kolegami dbamy o to, by nasi Pacjenci czuli się u nas dobrze i byli fachowo obsłużeni.

Monika Wlazło – Asystentka

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną, w Klinice dr Borczyka pracuję od 2008 roku. W obecnej chwili asystuję przy leczeniu naszych najmłodszych pacjentów, zabiegach medycyny estetycznej i leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci, co niewątpliwie jest moją największa pasją. Praca w Klinice daje mi możliwość rozwoju zawodowego jak również zrozumienie potrzeb innych zwłaszcza Naszych pacjentów, aby każda wizyta kończyła się zadowoleniem i uśmiechem na twarzy.

Karolina Mirga – Asystentka

Ukończyłam studia na kierunku Socjologia Reklamy i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i jestem również dyplomowaną asystentką stomatologiczną.
W Klinice Doktora Borczyka pracuję od 2015 roku na stanowisku asystentki konsultacyjnej. Mam kontakt z pierwszorazowym pacjentem, asystuję przy pełnej diagnostyce oraz ustalaniu planów leczenia. Odpowiadam za umawianie pacjentów do poszczególnych lekarzy specjalistów w zależności od kwalifikacji.
Uwielbiam bezpośredni kontakt z pacjentem oraz dbam o to, żeby wszyscy czuli się u nas swobodnie, komfortowo i bezpiecznie.
Jestem osobą, która zawsze służy pomocą dla innych i dzielę się moją pozytywną energią z pacjentami oraz całym zespołem.
Jestem bardzo wdzięczna, że mogę pracować w tak profesjonalną ekipą, gdzie mam możliwość rozwijać się i szkolić z różnych dziecin stomatologii.
Prywatnie, uwielbiam podróże oraz nowe wyzwania, z którymi przychodzi nam się zmierzać każdego dnia. A na co dzień staram się zarażać innych swoim uśmiechem.

Anna Pałka – Asystentka

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną. W klinice dr Borczyka asystuję podczas zabiegów protetycznych. Dzięki zaangażowaniu w trakcie pracy zabiegi przebiegają sprawnie i komfortowo dla pacjenta. Doświadczenie zdobyte przy codziennym kontakcie z pacjentami pozwala sprostać ich oczekiwaniom podczas wizyty w naszej klinice.

Katarzyna Gwiazdoń – Asystentka

Jestem dyplomowanym technikiem dentystycznym. Od zawsze bliskie były mi działania związane z Edukacją Zdrowotną, Promocją Zdrowia, a także Profilaktyką Społeczną, w związku z tym ukończyłam studia wyższe na kierunku Edukacja Zdrowotna i Profilaktyka Społeczna. Obecnie poszerzam swoją wiedzę i zdobywam kwalifikacje na kierunku Higiena Stomatologiczna łącząc tym samym naukę w szkole z pracą w klinice. Wszystko to w trosce o pacjentów, zarówno tych małych jak i dorosłych. 🙂
Praca w klinice pozwala mi rozwijać swoje pasje zawodowe na wszystkich płaszczyznach, przy tym dzieląc się wiedzą i umiejętnościami z wspaniałymi ludźmi jakich spotykam codziennie w naszych gabinetach. Elbert Hubbard powiedział kiedyś „Pracuj, aby się stawać, nie aby zdobywać.”, inspirując się tymi słowami pragnę się ciągle rozwijać.
Uwielbiam ten czas kiedy wspólnie tworzymy piękne uśmiechy.

Małgorzata Skoczylas – Asystentka

Jestem asystentka stomatologiczna związana z klinka doktora Borczyka od 10lat. Jako jedna z niewielu miałam okazje przez 4lata, uczestniczyć w szkoleniach ogólnopolskich z zakresu chirurgii i endodoncji prowadzonych przez doktora Borczyka. Podczas szkoleń praktycznych jak i wykładów lekarze z całej Polski poszerzali swoją wiedzę. Od 2010r współtworzę Akademie Zdrowego Uśmiechu czyli warsztaty profilaktyczne dla dzieci z całego Śląska. W dalszym ciągu jestem asystentką protetyczną zajmującą się wykonywaniem koron i mostów tymczasowych oraz asystującą przy innych zabiegach a także asystentką konsultacyjną.

Dorota Szweda – Asystentka

Jestem dyplomowaną aystentką stomatologiczną w Klinice Doktora Borczyka pracuję od 2013r. Moim zadaniem jest asystowanie przy zabiegach, głównie chirurgicznych, ale z łatwością odnajduję się na innych działach stomatologicznych. W pracy , którą wykonuję cenię sobie miłą atmosferę, brak monotonności, oraz możliwość aktywności fizycznej. W wolnym czasie chętnie uczestniczę w zajęciach sportowych na siłowni – co jest moją największą pasją.

Karolina Sobierajska – Asystentka

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku dietetyka. Dietetyk kliniczny z zamiłowania i pasji, wykorzystujący swoją wiedzę w życiu codziennym. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie pozwala mi doskonale zrozumieć potrzeby pacjentów. Praktyka, którą odbyłam podczas trwania studiów w placówkach medycznych, daje mi wielokierunkowy pogląd na osoby będące pacjentami Kliniki Doktora Borczyka. Praca jako asystentka stomatologiczna pozwala mi zadbać o komfort i zadowolenie pacjenta. Na co dzień pracuję z najmłodszymi pacjentami oraz asystuję przy zabiegach chirurgicznych. Jako asystentka stomatologiczna przede wszystkim kieruję się, by pacjent czuł się komfortowo, bezpiecznie a także był przekonany, że oddał się w ręce profesjonalistów . Praca w Klinice daje mi możliwość rozwoju oraz współpracy z pozytywnymi i pełnymi pasji ludźmi.

Sonia Łysak – Asystentka

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. W klinice borczyk.pl pracuję od 2016 roku. Na codzień asystuję głównie przy zabiegach chirurgicznych i endodontycznych, ale nie jest mi obca również obsługa naszych najmłodszych Pacjentów. Każdego Pacjenta otaczam profesjonalną opieką i indywidualnym podejściem. Codziennie przykładam wszelkich starań, aby każdy, kto opuszcza naszą klinikę, wychodził z niej z uśmiechem na twarzy.

Patrycja Kaleta – Asystentka

Do zespołu Kliniki borczyk.pl dołączyłam w 2018 roku. Obecnie asystuję przy zabiegach z każdej dziedziny stomatologii. Swoje zadania zawsze wykonuję z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najmniejszy szczegół. Jestem także absolwentką Uniwersytetu Śląskiego kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, co niewątpliwie pomaga mi w kontakcie z naszymi pacjentami. Praca w Klinice Doktora Borczyka daje mi ogromną satysfakcję i poczucie zadowolenia z wykonywanego zawodu.

Sprawdź co warto wiedziećPierwsza wizyta?